Haber

Beşiktaş’tan ayrılan Josef’ten itiraf: Fenerbahçe taraftarından özür dilerim

Beşiktaş ile sözleşmesini feshederek Çin ekibi Beijing Guoan ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Josef de Souza, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında taraftarlarla vedalaştı. Josef çarpıcı itiraflarda ve açıklamalarda bulundu.

Josef de Souza’nın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“BİR KIZI EVLENDİREMEZİM”

“Hep kız evlat edinmek istemişimdir. Evlat edinebilmek için Türkiye’de devam etmem gerekiyordu. Bunu yapamam çünkü ayrılacağım. Deprem bölgesindeki çocuklara her zaman yardım edeceğim. 6 ay sonra. 1 yıl sonra insanlar bu durumu unutacak ve takviyeye ihtiyaç duyacaklar.Onların başı dik yürüyecekleri bir hayatları olması için elimden geleni yapacağım.”

“BEŞİKTAŞ BENİ SEVDİ”

“Beşiktaş’ı her zaman büyük bir minnetle hatırlayacağım. Neredeyse kimsenin bana inanmadığı bir dönemde Türkiye’ye dönmemin kapısını açtı. En çok Beşiktaş beni sevdi. Ben en çok Beşiktaş’ı sevdim.”

“ANKARAGÜCÜ MAÇINDAN SONRA DÜŞMEDİM”

“Ankaragücü maçından sonra zihinsel olarak düştüğüm düşünceleri unutun. Performansımın düşük olmasının nedeni dizimden ameliyat olmamdı. Kurtulması çok zor bir sakatlığım vardı. Ankaragücü maçından sonra insanlar konuşmaya başladı.”

“AZİZ YILDIRIM VE VİTOR PEREİRA’YA TEŞEKKÜRLER”

“Türkiye’de bana kapılarını ilk açan Fenerbahçe oldu. Beşiktaş taraftarının çok sevdiği Souza olduysam Fenerbahçe sayesindedir. Geçirdiğimiz 3 yıl için Aziz Yıldırım, Vitor Pereira ve Fenerbahçe taraftarlarına teşekkür ederim. .”

“BEN KARAKTER DEĞİLİM”

“Fenerbahçe’ye attığım golden sonra birçok kişi beni karaktersiz olarak nitelendirdi. Bir futbolcu golünü şevkle kutladığı için karaktersiz olmaz. Ben de tam karakterim yüzünden o golü bu kadar kutladım. Ben defans oyuncusuyum. Aslında 6 ayda bir gol atıyorum.”

“MAAŞIMI ÖDEMEKLE KONUMU ONURLANDIRDIM”

“Fenerbahçe’ye büyük saygım var. Bana inanan, maaşımı veren bir kulüp var ve ben de gol atarak o kulübü onurlandırdığımı düşünüyorum.”

“BENDEN NEFRET ETMEYİN”

“Gol atma sevincimden dolayı hala bana kızgın olan Fenerbahçe taraftarlarından özür dilemekten başka bir şeyim yok. Fenerbahçe taraftarları, Souza’dan nefret etmenizi istemiyorum. Hala bana kızgınsanız, sizden içtenlikle özür dilerim. “

“ALİ KOÇ’U EVLENDİRMEK İSTİYORUM”

“Ali Koç Bey’den de özür dilerim. O süreçten sonra benimle konuşmadı. Karşılaştığımızda selam vermedi. Kimseye küsmüş Türkiye’den ayrılmak istemiyorum. Kendisinden özür diliyorum. ilave olarak.”

“GÜN BİR GÜN TÜRKİYE’YE DÖNECEĞİM”

“Menajer olarak mı, spor menajeri olarak mı, teknik direktör olarak mı bilmiyorum ama ileride Türkiye’ye dönme planım var. Souza buradan gider, burayı unutacağını sanma. iyilik ve iyilik yapıyorum. Çünkü Allah her zaman iyilerin yanındadır. Pazar günü Brezilya’ya gidiyorum. Bu ülkeye mutlaka tekrar geleceğim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu